Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 328 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Masturbacja...

czwartek, 26 października 2006 20:27
Skocz do komentarzy

Jak to robi ona

Kobieta bez partnera albo ta, której zbliżenia nie dają satysfakcji, doprowadza się do rozkoszy sama

Większość kobiet masturbuje się  drażniąć okolice łechtaczki, rzadziej bezpośrednio stymulując samą łechtaczkę. Panie, które pieszczą łechtaczkę, najczęściej delikatnie przesuwają zwilżonymi palcami lub całą dłonią wzdłuż jej trzonu. Niektóre kobiety wkładają do pochwy palec lub wibrator, inne rytmicznie zaciskają mięśnie krocza i w ten sposób się pobudzają. Żeby zwiększyć ekscytację, wiele kobiet wykonuje zmysłowe ruchy ciałem albo zastyga nieruchomo.

Oto 6 głównych typów masturbacji:

stymulacja okolicy łechtaczki i sromu dłonią w pozycji na wznak, niekiedy z wprowadzeniem jednego lub kilku palców do pochwy
Stymulacje okolicy łechtaczki i sromu dłonią w pozycji na brzuchu
Uciskanie i pocieranie łechtaczki oraz okolicy sromu miękkim przedmiotem, niekiedy z wprowadzeniem czegoś do pochwy
Rytmiczne zaciskanie ud, niekiedy z wprowadzeniem czegoś do pochwy
Masaż wodny okolicy łechtaczki i sromu, niekiedy z wprowadzeniem czegoś do pochwy.
Wprowadzenie czegoś do pochwy.Około 15% kobiet masturbuje się wprowadzając do pochwy palec, wibrator lub sztucznego penisa.

 Chłopcy znacznie wcześniej niż dziewczęta zaczynają sprawiać sobie przyjemność. Już u 12 - letnich młodzieńców gwałtownie rośnie ilość testosteronu - hormonu odpowiedzialnego za napięcie seksualne. Rozładowują je, pocierając członek dłońmi lub ocierając się nocą o prześcieradło.

    Dziewczęta zaczynają się masturbować przeważnie około 16 roku życia. Już po pojawieniu się miesiączki zwiększa się ich poziom świadomości seksualnej, odczuwają pierwsze skurcze mięśni pochwy, zaczyna reagować łechtaczka. To wszystko wywołuje wzmożone zainteresowanie obszarem łonowym. Dziewczęta przeważnie zaczynają masturbację od masowania łona (tuż nad sromem), następnie przechodząc w dół do łechtaczki. Młode dziewczęta dość rzadko dotykają trzonu łechtaczki.

     Młodzi ludzie często odczuwają poczucie winy z powodu onanizmu. Chociaż nie powinni. Pieszczoty własnego ciała pomagają zrozumieć budzący się seksualizm, pomagają również odkrywać własne punkty erogenne, badać to, co sprawia przyjemność, a co nie, pomagają kontrolować wytrysk. Również w późniejszym wieku masturbacja odgrywa ważną rolę w życiu erotycznym. Korzystają z niej partnerzy oraz osoby samotne, które mogą w ten sposób rozładować napięcia seksualne. Czasem kobiety zaniedbywane przez partnera pieszczą się same. Czasem partnerzy decydują się na odkrycie przed sobą takich tajemnic. Wielu panów twierdzi, że gdy widzą, jak kobieta się sama pieści, czują wielki przypływ pożądania. Masturbacja pomaga także parom, które muszą się na dłuższy czas rozłączyć. Myślenie o partnerze i doprowadzanie się od orgazmu, podsyca uczucia i zapobiega zdradzie. Wielu kochanków traktuje masturbację jako element uatrakcyjniający współżycie. Miłość w pojedynkę doskonale wpływa na miłość we dwoje.

Mężczyzna

    Niektórzy mężczyźni stosują bardzo lekki ucisk górnej powierzchni członka, inni mocno go pocierają i wykonują energiczne ruchy. Wielu panów woli drażnić tylko żołądź, inni głaszczą wędzidełko. Najczęściej jednak onanizują się, masując cały penis dłonią. Natomiast zarówno tempo, rodzaj ruchów ( posuwiste, czy krótkie), jak i siła nacisku na członek zależą od indywidualnych upodobań. Jeśli chodzi o panie, to znajomość techniki pieszczenia członka jest jedną z najcenniejszych umiejętności, jakie mogą one posiadać. Niestety nie ma złotego środka, ani gotowej recepty. Najlepszym nauczycielem jest po prostu partner. Ponieważ z całą pewnością uprawiał masturbację, najlepiej zna swoje najwrażliwsze miejsca, siłę lub delikatność i tempo rytmu pieszczot, które podniecają go najbardziej. Początkująca w łóżku kobieta powinna poprosić partnera, aby początkowo prowadził jej rękę, aż do czasu, gdy sama nauczy się właściwe go pieścić. Bez względu na to , czy partner woli szybsze czy wolniejsze ruchy, prawie na pewno większą przyjemność sprawią mu ruchy płynne i czułe niż gwałtowne i urywane. Prącie należy trzymać dość mocno, najpowszechniejszym błędem popełnianym przez kobiety jest zbyt delikatne lub zbyt ostrożne obejmowanie członka dłonią. Zwalniając tempo ruchów można przedłużyć seksualną przyjemność mężczyzny, przyspieszając wzmaga się uczucie przyjemności i szybciej doprowadza partnera do orgazmu i wytrysku nasienia. Ważne jest również zakończenie gry. Partnerka zajmująca się partnerem nie powinna przerywać ruchów penisa aż do całkowitego zakończenia wytrysku. Ruchy te powinny być jednak powolniejsze, dłuższe. Subtelnej przyjemności kobieta może dostarczyć mężczyźnie zaciskając piersi wokół jego członka, tak by mógł między nimi wykonywać delikatne ruchy prąciem. Oczywiście bardzo ważny jest wybór miejsca oraz odpowiedniej pozycji do uprawiania masturbacji i pettnigu (wzajemnego pobudzania partnerów). Metodą prób i błędów wybierz pozycję, która bez poczucia niewygody czy zmęczenia pozwala Ci najskuteczniej pieścić siebie lub/i partnera. Co do wyboru miejsca, to zależy ono przede wszystkim od warunków. Może to być łóżko, może być wanna lub prysznic (woda może dodatkowo wzmocnić odczucia), mogą to być inne miejsca które podpowie wyobraźnia.

Kobieta

     Większość kobiet masturbuje się drażniąc okolice łechtaczki, rzadziej bezpośrednio stymulując samą łechtaczkę. W drodze do orgazmu trzon łechtaczki jest drażniony palcem wskazującym lub środkowym. Palce powinny być lekko zwilżone lub nawilżone odpowiednim żelem. Czasem pieszczoty koncentrują się na samej główce łechtaczki, jednak muszą być one bardzo delikatne, gdyż jest to miejsce szczególnie wrażliwe. Czasem zdarza się, ze kobiety szczytują pobudzając jedynie okolice sromu, jednak to łechtaczka jest centrum rozkoszy kobiety. Zwiększeniu podniecenia służy niewątpliwie jednoczesne z łechtaczką stymulowanie pochwy. W tym celu można użyć po prostu palca lub wibratora. Wprawiony kochanek może też penetrować pochwę członkiem, pamiętając jednak ciągle o pieszczocie warg sromowych i łechtaczki. Przy temacie masturbacji pań również nie można pominąć tematu miejsca i pozycji. Najczęstszą pozycją przy masturbacji kobiet jest leżenie na plecach z nogami zgiętymi w kolanach w lekkim rozkroku, daje to możliwość dodatkowej stymulacji sfer erogennych podkurczając lub prostując nogi. Pozycja leżąca nie jest jednak jedyną. Kobieta może masturbować się na siedząco i na stojąco lub nawet leżąc na brzuchu (wszystko na co tylko kobieta, albo towarzyszący jej mężczyzna ma ochotę!!!). Miejsce wybiera zależnie od preferowanej pozycji. Częste przy masturbacji kobiet są zabawy z prysznicem. Polegają one na kierowaniu strumienia lekko ciepłej wody na pochwę, łechtaczkę i wargi sromowe wywołując w ten sposób orgazm. Pobudzając swoją partnerkę mężczyzn powinien przede wszystkim pamiętać o czystości dłoni, krótkich paznokciach (żeby w żadnym wypadku nie wyrządzić krzywdy partnerce!) oraz o obserwacji reakcji kobiety. To najlepsza droga dla niego do zaspokojenia partnerki.

 Masturbacja Męska Solo I Przy Ukochanej...

 Po pierwsze masturbacja nie ma wpływu na rozwój prącia ani na późniejszą impotencję!!!

Jest to łatwy sposób pozbycia się napięcia seksualnego i zrobienia sobie przyjemności szybko i bez wysiłku, który trzeba ponieść przy kochaniu się z partnerką (choć ten wysiłek jest bardzo przyjemny!). Masturbacja pozwala poznać własną seksualność i reakcje płynące z własnego ciała oraz psychiki (jest więc czymś normalnym i naturalnym u dojrzewających panów!!!).Problemem staje się wtedy, gdy u dorosłego mężczyzny zastępuje ona rzeczywisty kontakt fizyczny pomiędzy nim a kobietą. Natomiast w sytuacji, gdy masturbacja jest tylko elementem wspólnych igraszek łóżkowych możemy spać spokojnie, bo wszystko jest w porządku.
Można nawet pójść dalej.
    W oglądaniu onanizującego się partnera jest coś erotycznego i zakazanego - a to podsyca żar namiętności i intymności - dotyczy to obu płci! Jeśli mężczyzna i kobieta pokażą sobie nawzajem, jak sprawiają sobie przyjemność, lepiej zrozumieją wzajemne potrzeby. Orgazmy w wyniku masturbacji należą zwykle do najbardziej intensywnych. Poziom intymności w takim związku może się zwiększyć, jeśli poprosi się partnera, aby trzymał nas w ramionach, kiedy będziemy się pieścić.
Jeśli masturbujemy się w obecności drugiej połówki, nie zapominajmy, iż jej doznania mogą się potęgować dzięki naszej pomocy. Masturbujący się mężczyzna będzie zachwycony, jeśli partnerka będzie pieścić lub masować jego jądra. Onanizująca się kobieta na pewno bardzo pozytywnie zareaguje, gdy jej partner zacznie pieścić językiem jej sutki lub szeptać jej do ucha ,,słodkie rzeczy". Możliwości są nieograniczone!

    Należy pamiętać, że masturbowanie się w przypadku ludzi zdrowych psychicznie na oczach partnera wymaga wielkiej ufności i zażyłości. Dzieje się tak dlatego, iż onanizując się, jesteśmy bardziej bezbronni niż podczas innego rodzaju kontaktów seksualnych.


P.S. Jeśli sperma mężczyzny znalazła się na palcach kobiety, musi ona pamiętać o umyciu rąk zanim zacznie się sama dotykać (chyba, że para jest przygotowana na ewentualne posiadanie potomka!). Znam osobiście kobietę, która zaszła w ciążę, masturbując się w chwilę po ręcznym usatysfakcjonowaniu swojego chłopaka ze szkoły!

Podziel się
oceń
6
0

Więcej na ten temat


Komentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy
 • dodano: 14 października 2017 13:47

  Dzieli na róznica zdań

  autor Hodysław

  blog: http://swiat-z-borderline.blog.pl/2016/08/27/wskrzeszenie-milosci/

 • dodano: 24 stycznia 2017 19:56

  pielonego

  autor Gerwazy

  blog: http://paizo.com/people/PlacydaPuk

 • dodano: 10 stycznia 2017 20:12

  skir

  autor Wirginia

  blog: http://seks-telefon.seksokolica.pl/

 • dodano: 13 lutego 2016 16:36

  Hej, super podejście do masturbacji, seks i masturbacja są dla każdego.
  Zapraszam na mojego bloga: seksdziewczyn.bloog.pl

  autor mariusz

  blog: seksdziewczyn.bloog.pl

 • dodano: 23 września 2015 20:41

  Fajnie opisane techniki masturbacji choć jako facet powiem, że najprzyjemniej jest przy pomocy gadżetów. W seks sklepach można kupić wiele modeli sztucznych pochw jak również bardziej zaawansowane masturbatory. Żadna ręczna technika nie zastąpi dobrej pochwy z cyberskóry.

  autor Rafcio

  blog: http://dyskretno.pl/sztuczna-pochwa-fleshlight/

 • dodano: 23 kwietnia 2014 12:43

  Sporo technicznych informacji. Sama bardzo lubię się masturbować. Jeśli chcesz poczytać jak to robię, zapraszam na mojego bloga:
  http://moja-masturbacja.blog.onet.pl

  autor Natka

  blog: http://moja-masturbacja.blog.onet.pl

 • dodano: 11 grudnia 2012 17:01

  Hej lubie się masturbować ! sprawia mi to duza przyjemność nalepĂ­ej zamknac sie w lazience i polożyć sie na podłodze wziasc długopis i ruszac dupką przód i tył. efekt gwarantowany :p ps. i napiąć tez mięśnie ... albo palcami 2-3

  autor Love

  blog: Love

 • dodano: 11 grudnia 2012 17:01

  Hej lubie się masturbować ! sprawia mi to duza przyjemność nalepĂ­ej zamknac sie w lazience i polożyć sie na podłodze wziasc długopis i ruszac dupką przód i tył. efekt gwarantowany :p ps. i napiąć tez mięśnie ... albo palcami 2-3

  autor Love

  blog: Love

 • dodano: 11 grudnia 2012 16:54

  Lepszy jest seks a w masturbacjĂ­ lepiej się samemu pieścić hm np.swoją lachteczke np.długopisem najlepiej nawet 2 markerem o podłogę,palcami najlepĂ­ej kilkoma lub parówką podniecenie na maxa :d a jeszcze lepiej w lazience sie zamknać i jak jest sĂ­e samemu w domu.

  autor huj

  blog: Huj

 • dodano: 06 grudnia 2012 17:27

  Cześć, Uwielbiam sie Masturbować. Jeśli miał by ktoś ochote pogadać o tym czekam na cobedziedalej@tlen.pl lub na gg : 45528741

  autor cobedziedalej

 • dodano: 27 maja 2012 23:37

  Cześć..:) Ja KOCHAM się masturbować i robię to bardzo często na wiele sposobów..:) Zapraszam na mojego bloga którego załorzyłąm dzisiaj...:)
  Buziaki kochani..:)

  autor Asiakotek18

  blog: http://asiakotek18.blog.interia.pl/

 • dodano: 04 maja 2012 13:52

  wspaniale jest się masturbować teraz sprubowałam mmm .

  autor Dusia

  blog: sss.. e

 • dodano: 26 kwietnia 2012 13:13

  Intrygujaca wypowiedz, pelnia bedzie git :)

  autor Olcia

  blog: pokercenter.pl

 • dodano: 26 kwietnia 2012 12:17

  Atrakcyjny pamietnik internetowy, wroce do tego miejsca :>

  autor Adam

  blog: www.europejskiekasyno.com

 • dodano: 04 stycznia 2012 20:33

  ja tez to robie mniej wiecej co 2 dni. to mnie uszczesliwia. uwielbiam duze cycki i ciasne cipeczki.pozdro.

  autor wojtas

 • dodano: 06 listopada 2011 20:27

  ejjj... ja zaczęłam jak miałam 6 lat....

  autor ja.

  blog: gr..

 • dodano: 30 czerwca 2011 14:08

  ja kiedy spuściłem się 10 razy w ciągu jednego dnia byłem zadowolony lecz wypompowany i odczuwałem zmęczenie penisa że potem już nie mogłem mieć w zwodzie tylko mi opadał a w dodatku mnie bolał .

  autor aron45

 • dodano: 08 maja 2011 21:29

  Ja to robie codziennie wieczorem zazwyczaj o 20:00.
  Zawsze chodze spać o 24:30 i gdy kładę się do łóżka zawsze pod kołderką cos wyprawiam - masturbuje się, gdy to robie odlatuje o wszystkim zapominam. To niezwykłe uczucie bo zawsze mam orgazm.

  autor 13- LATKAA !!!

  blog: NICZYJ

 • dodano: 08 maja 2011 21:29

  Ja to robie codziennie wieczorem zazwyczaj o 20:00.
  Zawsze chodze spać o 24:30 i gdy kładę się do łóżka zawsze pod kołderką cos wyprawiam - masturbuje się, gdy to robie odlatuje o wszystkim zapominam. To niezwykłe uczucie bo zawsze mam orgazm.

  autor 13- LATKAA !!!

  blog: NICZYJ

 • dodano: 07 maja 2011 0:21

  ANKIETA O WALENIU KONIA !!!

  autor DFGH

  blog: moje-ankiety.pl/respond-9620.html

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

piątek, 19 stycznia 2018

Licznik odwiedzin:  611 170  

Kalendarz

« styczeń »
pn wt śr cz pt sb nd
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Galerie

O mnie

Ania
Hannah to po hebrajsku "łaska" lub "wdzięk"; bywa też to imię tłumaczone jako "pełna wdzięku". Imię blade, przezroczyste bardzo, jak kościelny kruchy kwiat. Niesie ze sobą przedziwną zdolność do cierpień, co dzień każdy otwiera i goi jak ranę, morze kochania, źródło przeczyste łez, dźwięk głęboki, co niebo z ziemią kojarzy. Milcząca prześwietlona zjawa, jak odblask święty przy ludzkiej obecna twarzy. Anny zwykle mają dobre rozeznanie w realiach tego świata. Są praktyczne i zapobiegliwe i chociaż wrażliwe, to raczej wolne są od pokus, aby bujać w obłokach. Zwykle mocno stoją na ziemi i służą radą, pomocą i opieką swoim bliskim. Wiele ważnych dla Anny spraw dzieje się po prostu... w jej rodzinie.

ŻycieŻycie jest dla mnie jak rzeka
Której nikt nie zatrzyma
Płynie, bo płynąć musi.
Nikt i nic jej nie wstrzyma.
Tak samo jest z życiem.
Lata nam lecą
A nikt nawet nie wspomni by czas zatrzymać.
Każdy wie, że jest to nierealne.
Wszyscy mówią: „czas to pieniądz”.
Zgodzić się z tym muszę.
Niedawno odkryłam swój cel.
Celem mym jest żyć,
Ale nie tak po prostu,
Lecz żyć i szczęśliwym być!


O moim bloogu

Witam gorąco wszystkich, którzy trafili na moją stronkę Witaj! zatrzymaj się na chwilkę - odpocznij. Pozbądź się smutnych myśli Pomyśl o pięknie otaczającego Cię świata. Doceń...

więcej...

Witam gorąco wszystkich, którzy trafili na moją stronkę Witaj! zatrzymaj się na chwilkę - odpocznij. Pozbądź się smutnych myśli Pomyśl o pięknie otaczającego Cię świata. Doceń jakim cudem jest życia Uśmiechnij się. Dla każdego wschodzi jakieś słońce. Nie ma takiej chwili w której nie moglibyśmy rozpocząć nowej drogi. Świata, gdzie słowa są ciepłe, dobre, sympatyczne i miłe... Świata, gdzie możesz chwilę przystanąć, Tu mozesz zamyślić się, zrelaksować... tu, gdzie czeka na Ciebie chwila zadumy, uśmiechu i magii... Zatem? Nie zastanawiaj się, tylko wejdź i rozgość się serdecznie, a ja mam tylko cichutką nadzieję, że Ci się spodoba tutaj i że zechcesz mnie jeszcze znów kiedyś odwiedzić :) Ciekawa jestem także Twojej opinii i uwag, więc może zechcesz napisać i podzielić się swoimi spostrzeżeniami? Byłoby mi bardzo miło :) Życzę miłych wrażeń - Ania.

schowaj...

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:@@@@@@
@@@@@@@@@@ Falling Images, MySpace Codes, MySpace Layouts, MySpace Glitter Graphics from Dolliecrave.com @@@@@@@

Statystyki

Odwiedziny: 611170

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Facet

Pytamy.pl